Квитки на автобус Київ – Нетішин

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Нетішин


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Нетішин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Нетішин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Нетішин — Київ.

Автобусні рейси Київ – Нетішин

Автобуси Київ – Нетішин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 100 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Нетішин автобусом можна за 4 ч 50 мин. Відстань між містами становить 327 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Нетішин

В середньому ціна квитка становить 364 грн. Найдешевший квиток коштує 363 грн, а найдорожчий 370 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Нетішин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 191 квитків Київ – Нетішин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Нетішин займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Нетішин

В місті Нетішин знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Нетішин , що знаходится за адресою проспект Незалежності; будинок 22 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Нетішин
Середня ціна квитка364 грн
Найдорожчий квиток370 грн
Найдешевший квиток363 грн
Найшвидший рейс4 ч 50 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку3
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439