Квитки на автобус Київ – Хащувате

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Хащувате


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Хащувате ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Хащувате.

Автобусні рейси Київ – Хащувате

Автобуси Київ – Хащувате відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 20 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Хащувате автобусом можна за 5 ч 39 мин. Відстань між містами становить 289 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Хащувате

В середньому ціна квитка становить 311 грн. Найдешевший квиток коштує 295 грн, а найдорожчий 319 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Хащувате

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Київ – Хащувате.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Хащувате займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Хащувате

В місті Хащувате знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Хащувате , що знаходится за адресою Хащувате .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Хащувате
Середня ціна квитка311 грн
Найдорожчий квиток319 грн
Найдешевший квиток295 грн
Найшвидший рейс5 ч 39 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку2
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439