Квитки на автобус Калуш – Ліберець

Список рейсів на завтра по напрямку Калуш – Ліберець


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Калуш – Ліберець ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Калуш, розклад автобусів з м. Ліберець.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ліберець — Калуш.

Автобусні рейси Калуш – Ліберець

Автобуси Калуш – Ліберець відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Калуш в місто Ліберець автобусом можна за 21 ч 15 мин. Відстань між містами становить 833 км.

Вартість квитків на автобус Калуш – Ліберець

В середньому ціна квитка становить 1278 грн. Найдешевший квиток коштує 1167 грн, а найдорожчий 1388 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Калуш – Ліберець

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Калуш – Ліберець.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Калуш і Ліберець займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Калуш

В місті Калуш знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калуш , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 15 .

Автостанції Ліберець

В місті Ліберець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ліберец , що знаходится за адресою вулиця Жітавска / Ванюрова .

Зведена інформація по напрямку Калуш – Ліберець
Середня ціна квитка1278 грн
Найдорожчий квиток1388 грн
Найдешевший квиток1167 грн
Найшвидший рейс21 ч 15 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку2
Місто Калуш пов’язане з автостанціями404