Квитки на автобус Іванівці – Бердичів

Список рейсів на завтра по напрямку Іванівці – Бердичів


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Іванівці – Бердичів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Іванівці, розклад автобусів з м. Бердичів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Бердичів — Іванівці.

Автобусні рейси Іванівці – Бердичів

Автобуси Іванівці – Бердичів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Іванівці в місто Бердичів автобусом можна за 5 ч 10 мин. Відстань між містами становить 232 км.

Вартість квитків на автобус Іванівці – Бердичів

В середньому ціна квитка становить 320 грн. Найдешевший квиток коштує 320 грн, а найдорожчий 320 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Іванівці – Бердичів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Іванівці – Бердичів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Іванівці і Бердичів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Іванівці

В місті Іванівці знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ivanovtsи , що знаходится за адресою траса Р63 .

Автостанції Бердичів

В місті Бердичів знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Бердичів , що знаходится за адресою Привокзальна площа; будинок 1А .

Зведена інформація по напрямку Іванівці – Бердичів
Середня ціна квитка320 грн
Найдорожчий квиток320 грн
Найдешевший квиток320 грн
Найшвидший рейс5 ч 10 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Іванівці пов’язане з автостанціями71