Квитки на автобус Груєць – Миколаїв

Список рейсів на завтра по напрямку Груєць – Миколаїв


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Груєць – Миколаїв ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Груєць, розклад автобусів з м. Миколаїв.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Миколаїв — Груєць.

Автобусні рейси Груєць – Миколаїв

Автобуси Груєць – Миколаїв відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 24 рейсів. Дістатися з міста Груєць в місто Миколаїв автобусом можна за 24 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1169 км.

Вартість квитків на автобус Груєць – Миколаїв

В середньому ціна квитка становить 1129 грн. Найдешевший квиток коштує 950 грн, а найдорожчий 1255 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Груєць – Миколаїв

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Груєць – Миколаїв.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Груєць і Миколаїв займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Груєць

В місті Груєць знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Груєц , що знаходится за адресою вулиця Армії Кравовой; будинок 50 .

Автостанції Миколаїв

В місті Миколаїв знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 .

Зведена інформація по напрямку Груєць – Миколаїв
Середня ціна квитка1129 грн
Найдорожчий квиток1255 грн
Найдешевший квиток950 грн
Найшвидший рейс24 ч 40 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку4
Місто Груєць пов’язане з автостанціями241