Квитки на автобус Дубно – Вишнівець

Список рейсів на завтра по напрямку Дубно – Вишнівець


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Дубно – Вишнівець ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Дубно, розклад автобусів з м. Вишнівець.

Автобусні рейси Дубно – Вишнівець

Автобуси Дубно – Вишнівець відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Дубно в місто Вишнівець автобусом можна за 1 ч 45 мин. Відстань між містами становить 69 км.

Вартість квитків на автобус Дубно – Вишнівець

В середньому ціна квитка становить 66 грн. Найдешевший квиток коштує 56 грн, а найдорожчий 76 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Дубно – Вишнівець

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Дубно – Вишнівець.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Дубно і Вишнівець займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Дубно

В місті Дубно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Дубно , що знаходится за адресою вулиця Забрама; будинок 26 .

Автостанції Вишнівець

В місті Вишнівець знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Вишнівець , що знаходится за адресою Вишнівець .

Зведена інформація по напрямку Дубно – Вишнівець
Середня ціна квитка66 грн
Найдорожчий квиток76 грн
Найдешевший квиток56 грн
Найшвидший рейс1 ч 45 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку3
Місто Дубно пов’язане з автостанціями624