Квитки на автобус Червоноград – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Червоноград – Рівне


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Червоноград – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Червоноград, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Червоноград.

Автобусні рейси Червоноград – Рівне

Автобуси Червоноград – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Червоноград в місто Рівне автобусом можна за 5 ч 40 мин. Відстань між містами становить 177 км.

Вартість квитків на автобус Червоноград – Рівне

В середньому ціна квитка становить 150 грн. Найдешевший квиток коштує 150 грн, а найдорожчий 150 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Червоноград – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Червоноград – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Червоноград і Рівне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Червоноград

В місті Червоноград знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Червоноград , що знаходится за адресою вулиця Сокальська; дім 3 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Червоноград – Рівне
Середня ціна квитка150 грн
Найдорожчий квиток150 грн
Найдешевший квиток150 грн
Найшвидший рейс5 ч 40 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку1
Місто Червоноград пов’язане з автостанціями607