Квитки на автобус Чернівці – Копичинці

Список рейсів на завтра по напрямку Чернівці – Копичинці


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Чернівці – Копичинці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Чернівці, розклад автобусів з м. Копичинці.

Автобусні рейси Чернівці – Копичинці

Автобуси Чернівці – Копичинці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 42 рейсів. Дістатися з міста Чернівці в місто Копичинці автобусом можна за 2 ч 28 мин. Відстань між містами становить 112 км.

Вартість квитків на автобус Чернівці – Копичинці

В середньому ціна квитка становить 115 грн. Найдешевший квиток коштує 109 грн, а найдорожчий 124 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Чернівці – Копичинці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Чернівці – Копичинці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Чернівці і Копичинці займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Автостанції Копичинці

В місті Копичинці знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Копичинці , що знаходится за адресою Копичинці .

Зведена інформація по напрямку Чернівці – Копичинці
Середня ціна квитка115 грн
Найдорожчий квиток124 грн
Найдешевший квиток109 грн
Найшвидший рейс2 ч 28 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку5
Місто Чернівці пов’язане з автостанціями1345