Квитки на автобус Броди – Гожув-Велькопольски

Список рейсів на завтра по напрямку Броди – Гожув-Велькопольски


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Броди – Гожув-Велькопольски ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Броди, розклад автобусів з м. Гожув-Велькопольски.

Автобусні рейси Броди – Гожув-Велькопольски

Автобуси Броди – Гожув-Велькопольски відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Броди в місто Гожув-Велькопольски автобусом можна за 20 ч 25 мин. Відстань між містами становить 897 км.

Вартість квитків на автобус Броди – Гожув-Велькопольски

В середньому ціна квитка становить 978 грн. Найдешевший квиток коштує 978 грн, а найдорожчий 978 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Броди – Гожув-Велькопольски

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Броди – Гожув-Велькопольски.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Броди і Гожув-Велькопольски займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Броди

В місті Броди знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Броди , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; дім 2 .

Автостанції Гожув-Велькопольски

В місті Гожув-Велькопольски знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гожув-Великопольський , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Броди – Гожув-Велькопольски
Середня ціна квитка978 грн
Найдорожчий квиток978 грн
Найдешевший квиток978 грн
Найшвидший рейс20 ч 25 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку1
Місто Броди пов’язане з автостанціями307