Квитки на автобус Бориспіль (аеропорт) – Павлоград

Список рейсів на завтра по напрямку Бориспіль (аеропорт) – Павлоград


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бориспіль (аеропорт) – Павлоград ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бориспіль (аеропорт), розклад автобусів з м. Павлоград.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Павлоград — Бориспіль (аеропорт).

Автобусні рейси Бориспіль (аеропорт) – Павлоград

Автобуси Бориспіль (аеропорт) – Павлоград відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Бориспіль (аеропорт) в місто Павлоград автобусом можна за 8 ч 30 мин. Відстань між містами становить 495 км.

Вартість квитків на автобус Бориспіль (аеропорт) – Павлоград

В середньому ціна квитка становить 425 грн. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 450 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бориспіль (аеропорт) – Павлоград

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 87 квитків Бориспіль (аеропорт) – Павлоград.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бориспіль (аеропорт) і Павлоград займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бориспіль (аеропорт)

В місті Бориспіль (аеропорт) знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Аеропорт Бориспіль , що знаходится за адресою термінал D .

Автостанції Павлоград

В місті Павлоград знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Павлоград , що знаходится за адресою вулиця Дніпровська; будинок 115 .

Зведена інформація по напрямку Бориспіль (аеропорт) – Павлоград
Середня ціна квитка425 грн
Найдорожчий квиток450 грн
Найдешевший квиток400 грн
Найшвидший рейс8 ч 30 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку2
Місто Бориспіль (аеропорт) пов’язане з автостанціями832