Квитки на автобус Болонья – Стрий

Список рейсів на завтра по напрямку Болонья – Стрий


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Болонья – Стрий ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Болонья, розклад автобусів з м. Стрий.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Стрий — Болонья.

Автобусні рейси Болонья – Стрий

Автобуси Болонья – Стрий відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Болонья в місто Стрий автобусом можна за 19 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1302 км.

Вартість квитків на автобус Болонья – Стрий

В середньому ціна квитка становить 2510 грн. Найдешевший квиток коштує 2100 грн, а найдорожчий 2800 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Болонья – Стрий

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Болонья – Стрий.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Болонья і Стрий займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Болонья

В місті Болонья знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Болонья , що знаходится за адресою площа XX вересня; будинок 6 .

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Зведена інформація по напрямку Болонья – Стрий
Середня ціна квитка2510 грн
Найдорожчий квиток2800 грн
Найдешевший квиток2100 грн
Найшвидший рейс19 ч 0 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку5
Місто Болонья пов’язане з автостанціями865