Квитки на автобус Бершадь – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Бершадь – Київ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бершадь – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бершадь, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Бершадь.

Автобусні рейси Бершадь – Київ

Автобуси Бершадь – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Бершадь в місто Київ автобусом можна за 5 ч 0 мин. Відстань між містами становить 290 км.

Вартість квитків на автобус Бершадь – Київ

В середньому ціна квитка становить 315 грн. Найдешевший квиток коштує 308 грн, а найдорожчий 334 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бершадь – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 25 квитків Бершадь – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бершадь і Київ займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бершадь

В місті Бершадь знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанция Бершадь , що знаходится за адресою вулиця Чкалова; дім 3 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Бершадь – Київ
Середня ціна квитка315 грн
Найдорожчий квиток334 грн
Найдешевший квиток308 грн
Найшвидший рейс5 ч 0 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Бершадь пов’язане з автостанціями218