Квитки на автобус Берлін – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Берлін – Харків


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Берлін – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Берлін, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Берлін.

Автобусні рейси Берлін – Харків

Автобуси Берлін – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Берлін в місто Харків автобусом можна за 30 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1936 км.

Вартість квитків на автобус Берлін – Харків

В середньому ціна квитка становить 2448 грн. Найдешевший квиток коштує 1900 грн, а найдорожчий 3534 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Берлін – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 28 квитків Берлін – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Берлін і Харків займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Берлін

В місті Берлін знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Мазуреналлее; будинок 4-6 .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Берлін – Харків
Середня ціна квитка2448 грн
Найдорожчий квиток3534 грн
Найдешевший квиток1900 грн
Найшвидший рейс30 ч 10 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку3
Місто Берлін пов’язане з автостанціями1054