Список рейсів до м. Знам'янка

Розклад автовокзалів і автостанцій Знам'янка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Знам'янка. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Знам'янка - Кельменці , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Знам'янка

В Знам'янка знаходиться 32 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Знам'янка в місті Знам'янка , яка знаходиться за адресою Привокзальна площа; дім 2 . У день вона обслуговує 119 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 17 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Знам'янка

Автобусними перевезеннями з Знам'янка займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Денисівка , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Знам'янка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 45 грн, а найдорожчий 1150. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Знам'янка

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Знам'янка і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Знам'янка
Кількість автостанцій в країні32
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста17
Найдешевший квиток45
Найдорожчий квиток1150
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникДенисівка
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Знам'янка