Список рейсов из г. Жовква

Список рейсов в г. Жовква

Розклад автовокзалів і автостанцій Жовква

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Жовква. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Жовква - Гдиня , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Жовква

В Жовква знаходиться 112 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це зупинка Жовква в місті Жовква , яка знаходиться за адресою площа Коновальця; будинок 1 . У день вона обслуговує 3541 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 80 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Жовква

Автобусними перевезеннями з Жовква займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Жовква

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 136 грн, а найдорожчий 1584. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Жовква

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Жовква і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Жовква
Кількість автостанцій в країні112
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста80
Найдешевший квиток136
Найдорожчий квиток1584
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країнізупинка Жовква