Список рейсів з м. Теребовля

Список рейсів до м. Теребовля

Розклад автовокзалів і автостанцій Теребовля

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Теребовля. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Теребовля - Св.-Св.-Костянтин-І-Єлена , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Теребовля

В Теребовля знаходиться 66 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Теребовля в місті Теребовля , яка знаходиться за адресою вулиця Князя Василька; будинок 75 . У день вона обслуговує 347 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 39 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Теребовля

Автобусними перевезеннями з Теребовля займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Тур-Груп , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Setra . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Теребовля

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 68 грн, а найдорожчий 1667. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Теребовля

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Теребовля і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Теребовля
Кількість автостанцій в країні66
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста39
Найдешевший квиток68
Найдорожчий квиток1667
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникТур-Груп
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Теребовля