Список рейсів з м. Бершадь

Розклад автовокзалів і автостанцій Бершадь

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Бершадь. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бершадь - Чернівці , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Бершадь

В Бершадь знаходиться 88 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанция Бершадь в місті Бершадь , яка знаходиться за адресою вулиця Чкалова; дім 3 . У день вона обслуговує 238 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 45 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Бершадь

Автобусними перевезеннями з Бершадь займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Бершадське , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон-29 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Бершадь

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 1320. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Бершадь

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Бершадь і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Бершадь
Кількість автостанцій в країні88
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста45
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток1320
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникБершадське
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанция Бершадь