Квитки на автобус Золочів – Гайсин

Список рейсів на завтра по напрямку Золочів – Гайсин


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Золочів – Гайсин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Золочів, розклад автобусів з м. Гайсин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гайсин — Золочів.

Автобусні рейси Золочів – Гайсин

Автобуси Золочів – Гайсин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 13 рейсів. Дістатися з міста Золочів в місто Гайсин автобусом можна за 6 ч 25 мин. Відстань між містами становить 414 км.

Вартість квитків на автобус Золочів – Гайсин

В середньому ціна квитка становить 359 грн. Найдешевший квиток коштує 322 грн, а найдорожчий 434 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Золочів – Гайсин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Золочів – Гайсин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Золочів і Гайсин займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Золочів

В місті Золочів знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів , що знаходится за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В .

Автостанції Гайсин

В місті Гайсин знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Гайсин , що знаходится за адресою вулиця 1-го Травня; будинок 129 .

Зведена інформація по напрямку Золочів – Гайсин
Середня ціна квитка359 грн
Найдорожчий квиток434 грн
Найдешевший квиток322 грн
Найшвидший рейс6 ч 25 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку2
Місто Золочів пов’язане з автостанціями646