Квитки на автобус Зборів – Жешув

Список рейсів на завтра по напрямку Зборів – Жешув


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Зборів – Ряшів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Зборів, розклад автобусів з м. Ряшів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ряшів — Зборів.

Автобусні рейси Зборів – Ряшів

Автобуси Зборів – Ряшів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Зборів в місто Ряшів автобусом можна за 7 ч 5 мин. Відстань між містами становить 275 км.

Вартість квитків на автобус Зборів – Ряшів

В середньому ціна квитка становить 589 грн. Найдешевший квиток коштує 576 грн, а найдорожчий 601 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Зборів – Ряшів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 180 квитків Зборів – Ряшів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Зборів і Ряшів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Зборів

В місті Зборів знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це хори , що знаходится за адресою Зборів .

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Зборів – Ряшів
Середня ціна квитка589 грн
Найдорожчий квиток601 грн
Найдешевший квиток576 грн
Найшвидший рейс7 ч 5 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Зборів пов’язане з автостанціями220