Квитки на автобус Замосць – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Замосць – Вінниця


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Замосць – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Замосць, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Замосць.

Автобусні рейси Замосць – Вінниця

Автобуси Замосць – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 15 рейсів. Дістатися з міста Замосць в місто Вінниця автобусом можна за 13 ч 10 мин. Відстань між містами становить 488 км.

Вартість квитків на автобус Замосць – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 917 грн. Найдешевший квиток коштує 587 грн, а найдорожчий 1000 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Замосць – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Замосць – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Замосць і Вінниця займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Замосць

В місті Замосць знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Zamostsy , що знаходится за адресою вулиця Грубіжовская; будинок 1 .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Замосць – Вінниця
Середня ціна квитка917 грн
Найдорожчий квиток1000 грн
Найдешевший квиток587 грн
Найшвидший рейс13 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку2
Місто Замосць пов’язане з автостанціями844