Квитки на автобус Вінниця – Барі

Список рейсів на завтра по напрямку Вінниця – Барі


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вінниця – Барі ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вінниця, розклад автобусів з м. Барі.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Барі — Вінниця.

Автобусні рейси Вінниця – Барі

Автобуси Вінниця – Барі відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Вінниця в місто Барі автобусом можна за 39 ч 5 мин. Відстань між містами становить 1536 км.

Вартість квитків на автобус Вінниця – Барі

В середньому ціна квитка становить 3023 грн. Найдешевший квиток коштує 3023 грн, а найдорожчий 3023 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вінниця – Барі

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Вінниця – Барі.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вінниця і Барі займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Автостанції Барі

В місті Барі знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Барі , що знаходится за адресою Вулиця Джузеппе Капруччі .

Зведена інформація по напрямку Вінниця – Барі
Середня ціна квитка3023 грн
Найдорожчий квиток3023 грн
Найдешевший квиток3023 грн
Найшвидший рейс39 ч 5 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку1
Місто Вінниця пов’язане з автостанціями1962