Квитки на автобус Верона – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Верона – Київ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Верона – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Верона, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Верона.

Автобусні рейси Верона – Київ

Автобуси Верона – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Верона в місто Київ автобусом можна за 28 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1860 км.

Вартість квитків на автобус Верона – Київ

В середньому ціна квитка становить 3195 грн. Найдешевший квиток коштує 2863 грн, а найдорожчий 3526 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Верона – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 8 квитків Верона – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Верона і Київ займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Верона

В місті Верона знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Verona , що знаходится за адресою Verona .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Верона – Київ
Середня ціна квитка3195 грн
Найдорожчий квиток3526 грн
Найдешевший квиток2863 грн
Найшвидший рейс28 ч 40 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку2
Місто Верона пов’язане з автостанціями510