Квитки на автобус Умань – Вроцлав

Список рейсів на завтра по напрямку Умань – Вроцлав


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Умань – Вроцлав ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Умань, розклад автобусів з м. Вроцлав.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вроцлав — Умань.

Автобусні рейси Умань – Вроцлав

Автобуси Умань – Вроцлав відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 130 рейсів. Дістатися з міста Умань в місто Вроцлав автобусом можна за 19 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1173 км.

Вартість квитків на автобус Умань – Вроцлав

В середньому ціна квитка становить 1132 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 1408 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Умань – Вроцлав

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 184 квитків Умань – Вроцлав.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Умань і Вроцлав займається 21 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Автостанції Вроцлав

В місті Вроцлав знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вроцлав , що знаходится за адресою вулиця Суха; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Умань – Вроцлав
Середня ціна квитка1132 грн
Найдорожчий квиток1408 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс19 ч 0 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку21
Місто Умань пов’язане з автостанціями1506