Квитки на автобус Тернопіль – Рим

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Рим


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Рим ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Рим.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рим — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Рим

Автобуси Тернопіль – Рим відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 10 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Рим автобусом можна за 28 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1587 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Рим

В середньому ціна квитка становить 2555 грн. Найдешевший квиток коштує 2221 грн, а найдорожчий 3192 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Рим

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Тернопіль – Рим.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Рим займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Рим

В місті Рим знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Rome , що знаходится за адресою Rome .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Рим
Середня ціна квитка2555 грн
Найдорожчий квиток3192 грн
Найдешевший квиток2221 грн
Найшвидший рейс28 ч 10 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку8
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838