Квитки на автобус Щецин – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Щецин – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Щецин – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Щецин, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Щецин.

Автобусні рейси Щецин – Тернопіль

Автобуси Щецин – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 94 рейсів. Дістатися з міста Щецин в місто Тернопіль автобусом можна за 19 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1052 км.

Вартість квитків на автобус Щецин – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 1023 грн. Найдешевший квиток коштує 816 грн, а найдорожчий 1251 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Щецин – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Щецин – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Щецин і Тернопіль займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Щецин

В місті Щецин знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Щецін , що знаходится за адресою площа Гродницький; будинок 1 .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Щецин – Тернопіль
Середня ціна квитка1023 грн
Найдорожчий квиток1251 грн
Найдешевший квиток816 грн
Найшвидший рейс19 ч 30 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку11
Місто Щецин пов’язане з автостанціями857