Квитки на автобус Рівне – Тихи

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Тихи


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Тихи ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Тихи.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тихи — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Тихи

Автобуси Рівне – Тихи відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 23 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Тихи автобусом можна за 13 ч 0 мин. Відстань між містами становить 623 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Тихи

В середньому ціна квитка становить 925 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 1236 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Тихи

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 33 квитків Рівне – Тихи.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Тихи займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Тихи

В місті Тихи знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка АЗС TESCO , що знаходится за адресою вулиця товаріві; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Тихи
Середня ціна квитка925 грн
Найдорожчий квиток1236 грн
Найдешевший квиток800 грн
Найшвидший рейс13 ч 0 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку3
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832