Квитки на автобус Рівне – Микуличин

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Микуличин


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Микуличин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Микуличин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Микуличин — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Микуличин

Автобуси Рівне – Микуличин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Микуличин автобусом можна за 5 ч 45 мин. Відстань між містами становить 326 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Микуличин

В середньому ціна квитка становить 900 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 900 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Микуличин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Рівне – Микуличин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Микуличин займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Микуличин

В місті Микуличин знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Микуличин , що знаходится за адресою Микуличин .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Микуличин
Середня ціна квитка900 грн
Найдорожчий квиток900 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс5 ч 45 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку1
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832