Квитки на автобус Полтава – Глівіце

Список рейсів на завтра по напрямку Полтава – Глівіце


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Глівіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Полтава, розклад автобусів з м. Глівіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Глівіце — Полтава.

Автобусні рейси Полтава – Глівіце

Автобуси Полтава – Глівіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 27 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Глівіце автобусом можна за 25 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1361 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Глівіце

В середньому ціна квитка становить 1383 грн. Найдешевший квиток коштує 1081 грн, а найдорожчий 1580 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Глівіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 10 квитків Полтава – Глівіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Глівіце займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Глівіце

В місті Глівіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Глівіце , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Глівіце
Середня ціна квитка1383 грн
Найдорожчий квиток1580 грн
Найдешевший квиток1081 грн
Найшвидший рейс25 ч 40 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку4
Місто Полтава пов’язане з автостанціями1916