Квитки на автобус Глівіце – Новоград-Волинський

Список рейсів на завтра по напрямку Глівіце – Новоград-Волинський


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Глівіце – Звягель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Глівіце, розклад автобусів з м. Звягель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Звягель — Глівіце.

Автобусні рейси Глівіце – Звягель

Автобуси Глівіце – Звягель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 36 рейсів. Дістатися з міста Глівіце в місто Звягель автобусом можна за 13 ч 10 мин. Відстань між містами становить 761 км.

Вартість квитків на автобус Глівіце – Звягель

В середньому ціна квитка становить 988 грн. Найдешевший квиток коштує 927 грн, а найдорожчий 1113 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Глівіце – Звягель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Глівіце – Звягель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Глівіце і Звягель займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Глівіце

В місті Глівіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Глівіце , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Автостанції Звягель

В місті Звягель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Новоград-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 45 .

Зведена інформація по напрямку Глівіце – Звягель
Середня ціна квитка988 грн
Найдорожчий квиток1113 грн
Найдешевший квиток927 грн
Найшвидший рейс13 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку5
Місто Глівіце пов’язане з автостанціями985