Квитки на автобус Луцьк – Тихи

Список рейсів на завтра по напрямку Луцьк – Тихи


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Луцьк – Тихи ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Луцьк, розклад автобусів з м. Тихи.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тихи — Луцьк.

Автобусні рейси Луцьк – Тихи

Автобуси Луцьк – Тихи відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 11 рейсів. Дістатися з міста Луцьк в місто Тихи автобусом можна за 11 ч 40 мин. Відстань між містами становить 547 км.

Вартість квитків на автобус Луцьк – Тихи

В середньому ціна квитка становить 827 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 853 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Луцьк – Тихи

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 9 квитків Луцьк – Тихи.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Луцьк і Тихи займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Автостанції Тихи

В місті Тихи знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка АЗС TESCO , що знаходится за адресою вулиця товаріві; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Луцьк – Тихи
Середня ціна квитка827 грн
Найдорожчий квиток853 грн
Найдешевший квиток800 грн
Найшвидший рейс11 ч 40 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку1
Місто Луцьк пов’язане з автостанціями1263