Квитки на автобус Лешно – Калуш

Список рейсів на завтра по напрямку Лешно – Калуш


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лешно – Калуш ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лешно, розклад автобусів з м. Калуш.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Калуш — Лешно.

Автобусні рейси Лешно – Калуш

Автобуси Лешно – Калуш відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Лешно в місто Калуш автобусом можна за 15 ч 45 мин. Відстань між містами становить 762 км.

Вартість квитків на автобус Лешно – Калуш

В середньому ціна квитка становить 832 грн. Найдешевший квиток коштує 832 грн, а найдорожчий 832 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лешно – Калуш

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 72 квитків Лешно – Калуш.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лешно і Калуш займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лешно

В місті Лешно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Лешно , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 1 .

Автостанції Калуш

В місті Калуш знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Калуш , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 15 .

Зведена інформація по напрямку Лешно – Калуш
Середня ціна квитка832 грн
Найдорожчий квиток832 грн
Найдешевший квиток832 грн
Найшвидший рейс15 ч 45 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку1
Місто Лешно пов’язане з автостанціями543