Квитки на автобус Корсунь-Шевченківський – Умань

Список рейсів на завтра по напрямку Корсунь-Шевченківський – Умань


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Корсунь-Шевченківський – Умань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Корсунь-Шевченківський, розклад автобусів з м. Умань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Умань — Корсунь-Шевченківський.

Автобусні рейси Корсунь-Шевченківський – Умань

Автобуси Корсунь-Шевченківський – Умань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Корсунь-Шевченківський в місто Умань автобусом можна за 3 ч 55 мин. Відстань між містами становить 125 км.

Вартість квитків на автобус Корсунь-Шевченківський – Умань

В середньому ціна квитка становить 207 грн. Найдешевший квиток коштує 207 грн, а найдорожчий 207 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Корсунь-Шевченківський – Умань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Корсунь-Шевченківський – Умань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Корсунь-Шевченківський і Умань займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Корсунь-Шевченківський

В місті Корсунь-Шевченківський знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Корсунь-Шевченківський , що знаходится за адресою вулиця Ювілейна; будинок 13 .

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Корсунь-Шевченківський – Умань
Середня ціна квитка207 грн
Найдорожчий квиток207 грн
Найдешевший квиток207 грн
Найшвидший рейс3 ч 55 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку1
Місто Корсунь-Шевченківський пов’язане з автостанціями42

Інші маршрути у м. Умань