Квитки на автобус Колобжег – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Колобжег – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Колобжег – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Колобжег, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Колобжег.

Автобусні рейси Колобжег – Хмельницький

Автобуси Колобжег – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 22 рейсів. Дістатися з міста Колобжег в місто Хмельницький автобусом можна за 26 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1136 км.

Вартість квитків на автобус Колобжег – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 1332 грн. Найдешевший квиток коштує 1207 грн, а найдорожчий 1442 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Колобжег – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Колобжег – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Колобжег і Хмельницький займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Колобжег

В місті Колобжег знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це «Автобус» Kolobjeg , що знаходится за адресою алея Колеева; будинок 6 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Колобжег – Хмельницький
Середня ціна квитка1332 грн
Найдорожчий квиток1442 грн
Найдешевший квиток1207 грн
Найшвидший рейс26 ч 0 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку4
Місто Колобжег пов’язане з автостанціями726