Квитки на автобус Київ – Саврань

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Саврань


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Саврань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Саврань.

Автобусні рейси Київ – Саврань

Автобуси Київ – Саврань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Саврань автобусом можна за 6 ч 2 мин. Відстань між містами становить 310 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Саврань

В середньому ціна квитка становить 339 грн. Найдешевший квиток коштує 322 грн, а найдорожчий 356 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Саврань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 12 квитків Київ – Саврань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Саврань займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Саврань

В місті Саврань знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Саврань , що знаходится за адресою Саврань .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Саврань
Середня ціна квитка339 грн
Найдорожчий квиток356 грн
Найдешевший квиток322 грн
Найшвидший рейс6 ч 2 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку2
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439