Квитки на автобус Київ – Кишинів

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Кишинів


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Кишинів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Кишинів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кишинів — Київ.

Автобусні рейси Київ – Кишинів

Автобуси Київ – Кишинів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 45 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Кишинів автобусом можна за 9 ч 45 мин. Відстань між містами становить 478 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Кишинів

В середньому ціна квитка становить 1064 грн. Найдешевший квиток коштує 758 грн, а найдорожчий 1564 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Кишинів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2370 квитків Київ – Кишинів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Кишинів займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Кишинів

В місті Кишинів знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Північний , що знаходится за адресою вулиця Каля Мошілор; будинок 2/1 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Кишинів
Середня ціна квитка1064 грн
Найдорожчий квиток1564 грн
Найдешевший квиток758 грн
Найшвидший рейс9 ч 45 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку5
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439