Квитки на автобус Хорол – Білоцерківка

Список рейсів на завтра по напрямку Хорол – Білоцерківка


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хорол – Білоцерківка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хорол, розклад автобусів з м. Білоцерківка.

Автобусні рейси Хорол – Білоцерківка

Автобуси Хорол – Білоцерківка відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 33 рейсів. Дістатися з міста Хорол в місто Білоцерківка автобусом можна за 0 ч 40 мин. Відстань між містами становить 45 км.

Вартість квитків на автобус Хорол – Білоцерківка

В середньому ціна квитка становить 40 грн. Найдешевший квиток коштує 38 грн, а найдорожчий 42 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хорол – Білоцерківка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Хорол – Білоцерківка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хорол і Білоцерківка займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хорол

В місті Хорол знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Хорол-2 , що знаходится за адресою вулиця Глубокодолінская; будинок 27 .

Автостанції Білоцерківка

В місті Білоцерківка знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Bilotserkivka , що знаходится за адресою Bilotserkivka .

Зведена інформація по напрямку Хорол – Білоцерківка
Середня ціна квитка40 грн
Найдорожчий квиток42 грн
Найдешевший квиток38 грн
Найшвидший рейс0 ч 40 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку4
Місто Хорол пов’язане з автостанціями450