Квитки на автобус Харків – Легніца

Список рейсів на завтра по напрямку Харків – Легніца


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Харків – Легніца ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Харків, розклад автобусів з м. Легніца.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Легніца — Харків.

Автобусні рейси Харків – Легніца

Автобуси Харків – Легніца відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Харків в місто Легніца автобусом можна за 30 ч 55 мин. Відстань між містами становить 1700 км.

Вартість квитків на автобус Харків – Легніца

В середньому ціна квитка становить 1465 грн. Найдешевший квиток коштує 1390 грн, а найдорожчий 1502 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Харків – Легніца

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 36 квитків Харків – Легніца.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Харків і Легніца займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автостанції Легніца

В місті Легніца знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Легніца , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 5 .

Зведена інформація по напрямку Харків – Легніца
Середня ціна квитка1465 грн
Найдорожчий квиток1502 грн
Найдешевший квиток1390 грн
Найшвидший рейс30 ч 55 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку2
Місто Харків пов’язане з автостанціями1384