Квитки на автобус Харків – Франкфурт-на-Майні

Список рейсів на завтра по напрямку Харків – Франкфурт-на-Майні


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Харків – Франкфурт-на-Майні ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Харків, розклад автобусів з м. Франкфурт-на-Майні.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Франкфурт-на-Майні — Харків.

Автобусні рейси Харків – Франкфурт-на-Майні

Автобуси Харків – Франкфурт-на-Майні відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Харків в місто Франкфурт-на-Майні автобусом можна за 41 ч 55 мин. Відстань між містами становить 2345 км.

Вартість квитків на автобус Харків – Франкфурт-на-Майні

В середньому ціна квитка становить 3022 грн. Найдешевший квиток коштує 3012 грн, а найдорожчий 3032 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Харків – Франкфурт-на-Майні

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Харків – Франкфурт-на-Майні.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Харків і Франкфурт-на-Майні займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автостанції Франкфурт-на-Майні

В місті Франкфурт-на-Майні знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Frankfurt am Main , що знаходится за адресою Frankfurt am Main .

Зведена інформація по напрямку Харків – Франкфурт-на-Майні
Середня ціна квитка3022 грн
Найдорожчий квиток3032 грн
Найдешевший квиток3012 грн
Найшвидший рейс41 ч 55 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку2
Місто Харків пов’язане з автостанціями1384