Квитки на автобус Івано-Франківськ – Салерно

Список рейсів на завтра по напрямку Івано-Франківськ – Салерно


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Салерно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Івано-Франківськ, розклад автобусів з м. Салерно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Салерно — Івано-Франківськ.

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Салерно

Автобуси Івано-Франківськ – Салерно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Салерно автобусом можна за 32 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1447 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Салерно

В середньому ціна квитка становить 2650 грн. Найдешевший квиток коштує 2650 грн, а найдорожчий 2650 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Салерно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Івано-Франківськ – Салерно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Салерно займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Салерно

В місті Салерно знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Салерно , що знаходится за адресою площа Конкордіа .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Салерно
Середня ціна квитка2650 грн
Найдорожчий квиток2650 грн
Найдешевший квиток2650 грн
Найшвидший рейс32 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку1
Місто Івано-Франківськ пов’язане з автостанціями1241