Квитки на автобус Івано-Франківськ – Болонья

Список рейсів на завтра по напрямку Івано-Франківськ – Болонья


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Болонья ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Івано-Франківськ, розклад автобусів з м. Болонья.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Болонья — Івано-Франківськ.

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Болонья

Автобуси Івано-Франківськ – Болонья відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Болонья автобусом можна за 22 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1355 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Болонья

В середньому ціна квитка становить 2417 грн. Найдешевший квиток коштує 2084 грн, а найдорожчий 2750 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Болонья

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Івано-Франківськ – Болонья.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Болонья займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Болонья

В місті Болонья знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Болонья , що знаходится за адресою площа XX вересня; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Болонья
Середня ціна квитка2417 грн
Найдорожчий квиток2750 грн
Найдешевший квиток2084 грн
Найшвидший рейс22 ч 10 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку2
Місто Івано-Франківськ пов’язане з автостанціями1241