Квитки на автобус Бухарест – Мілан

Список рейсів на завтра по напрямку Бухарест – Мілан


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бухарест – Мілан ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бухарест, розклад автобусів з м. Мілан.

Автобусні рейси Бухарест – Мілан

Автобуси Бухарест – Мілан відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Бухарест в місто Мілан автобусом можна за 52 ч 45 мин. Відстань між містами становить 1601 км.

Вартість квитків на автобус Бухарест – Мілан

В середньому ціна квитка становить 4313 грн. Найдешевший квиток коштує 4313 грн, а найдорожчий 4313 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бухарест – Мілан

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Бухарест – Мілан.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бухарест і Мілан займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бухарест

В місті Бухарест знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Бухарест , що знаходится за адресою Bucharest .

Автостанції Мілан

В місті Мілан знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Milan , що знаходится за адресою Milan .

Зведена інформація по напрямку Бухарест – Мілан
Середня ціна квитка4313 грн
Найдорожчий квиток4313 грн
Найдешевший квиток4313 грн
Найшвидший рейс52 ч 45 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Бухарест пов’язане з автостанціями120

Інші маршрути у м. Мілан