Квитки на автобус Бердичів – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Бердичів – Київ


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бердичів – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бердичів, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Бердичів.

Автобусні рейси Бердичів – Київ

Автобуси Бердичів – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 46 рейсів. Дістатися з міста Бердичів в місто Київ автобусом можна за 2 ч 15 мин. Відстань між містами становить 177 км.

Вартість квитків на автобус Бердичів – Київ

В середньому ціна квитка становить 176 грн. Найдешевший квиток коштує 135 грн, а найдорожчий 230 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бердичів – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 105 квитків Бердичів – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бердичів і Київ займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бердичів

В місті Бердичів знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Бердичів , що знаходится за адресою Привокзальна площа; будинок 1А .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Бердичів – Київ
Середня ціна квитка176 грн
Найдорожчий квиток230 грн
Найдешевший квиток135 грн
Найшвидший рейс2 ч 15 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку4
Місто Бердичів пов’язане з автостанціями262