Квитки на автобус Аугсбург – Харків

Список рейсів на завтра по напрямку Аугсбург – Харків


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Аугсбург – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Аугсбург, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Аугсбург.

Автобусні рейси Аугсбург – Харків

Автобуси Аугсбург – Харків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Аугсбург в місто Харків автобусом можна за 37 ч 55 мин. Відстань між містами становить 2208 км.

Вартість квитків на автобус Аугсбург – Харків

В середньому ціна квитка становить 3252 грн. Найдешевший квиток коштує 2654 грн, а найдорожчий 3849 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Аугсбург – Харків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 180 квитків Аугсбург – Харків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Аугсбург і Харків займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Аугсбург

В місті Аугсбург знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Кінцева 4-го трамвая (Oberhausen Nord P + R) , що знаходится за адресою Дунайвертерштрассе .

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Зведена інформація по напрямку Аугсбург – Харків
Середня ціна квитка3252 грн
Найдорожчий квиток3849 грн
Найдешевший квиток2654 грн
Найшвидший рейс37 ч 55 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку2
Місто Аугсбург пов’язане з автостанціями534