Розклад автовокзалів і автостанцій Рокитне

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Рокитне. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Рокитне - Новоград-Волинський , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Рокитне

В Рокитне знаходиться 34 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Рокитне в місті Рокитне , яка знаходиться за адресою вулиця Шевченкo; будинок 1В . У день вона обслуговує 169 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 25 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Рокитне

Автобусними перевезеннями з Рокитне займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Kaczynski Bus , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan 1116/3 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Рокитне

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 34 грн, а найдорожчий 1165. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Рокитне

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Рокитне і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Рокитне
Кількість автостанцій в країні34
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста25
Найдешевший квиток34
Найдорожчий квиток1165
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникKaczynski Bus
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Рокитне