Список рейсів з м. Нова-Суль

Список рейсів до м. Нова-Суль

Розклад автовокзалів і автостанцій Нова-Суль

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Нова-Суль. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Нова-Суль - Краків , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Нова-Суль

В Нова-Суль знаходиться 390 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нова-Suly в місті Нова-Суль , яка знаходиться за адресою вулиця Зьедноченья; будинок 1 . У день вона обслуговує 214 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 94 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Нова-Суль

Автобусними перевезеннями з Нова-Суль займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Lider , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Scania Century . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Нова-Суль

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 52 грн, а найдорожчий 2051. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Нова-Суль

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Нова-Суль і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Нова-Суль
Кількість автостанцій в країні390
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста94
Найдешевший квиток52
Найдорожчий квиток2051
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникLider
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Нова-Suly