Розклад руху автобусів та маршруток з м. Кошице

Сортувати

00:00
Кошице
Автовокзал Кошице
00:00
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
4 год 0 хв
800 UAH
"Ерабус" ООО
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ООО
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Кошице
Автовокзал Кошице
площа Станична, буд. 9
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
800 UAH
00:00
Кошице
Автовокзал Кошице
00:00
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
6 год 10 хв
400 UAH
"Ерабус" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Ерабус" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Кошице
Автовокзал Кошице
площа Станична, буд. 9
Мукачево
Автовокзал Мукачеве
вул. Академіка Павлова, буд. 14/16
400 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Кошице ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Кошице

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Кошице . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кошице – Ужгород , по цьому маршруту відправляється 4564 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Кошице

В місті Кошице знаходиться 36 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Кошице , який знаходиться за адресою площа Станична; будинок 9 . Середня кількість рейсів - 520 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Кошице в 23 інших населених пунктів в 5 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Leo Express , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Mercedes-0350 ".

Перевізники м. Кошице

Автобусними перевезеннями з міста Кошице займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Кошице

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 57 грн., а найдорожчий 1156 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Кошице

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кошице

Кількість автостанцій в місті: 36
Частота рейсів в тиждень: 4564
Можна поїхати в міста: 23
Найдешевший квиток: 57
Найдорожчий квиток: 1156
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 5
Найпопулярніший перевізник: Leo Express
Найпопулярніша автостанція в країні: автовокзал Кошице

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Кошице

ЗМІ про нас