Список рейсів з м. Болеславець

Список рейсів до м. Болеславець

Розклад автовокзалів і автостанцій Болеславець

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Болеславець. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Болеславець - Берн , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Болеславець

В Болеславець знаходиться 99 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Bolesławiec в місті Болеславець , яка знаходиться за адресою вулиця Весола; будинок 23 . У день вона обслуговує 79 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 42 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Болеславець

Автобусними перевезеннями з Болеславець займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan 1116/3 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Болеславець

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 66 грн, а найдорожчий 2248. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Болеславець

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Болеславець і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Болеславець
Кількість автостанцій в країні99
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста42
Найдешевший квиток66
Найдорожчий квиток2248
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Bolesławiec