Квитки на автобус Живець – Володимир-Волинський

Список рейсів на завтра по напрямку Живець – Володимир-Волинський


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Живець – Володимир-Волинський ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Живець, розклад автобусів з м. Володимир-Волинський.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Володимир-Волинський — Живець.

Автобусні рейси Живець – Володимир-Волинський

Автобуси Живець – Володимир-Волинський відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Живець в місто Володимир-Волинський автобусом можна за 11 ч 35 мин. Відстань між містами становить 463 км.

Вартість квитків на автобус Живець – Володимир-Волинський

В середньому ціна квитка становить 982 грн. Найдешевший квиток коштує 889 грн, а найдорожчий 1075 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Живець – Володимир-Волинський

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Живець – Володимир-Волинський.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Живець і Володимир-Волинський займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Живець

В місті Живець знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це кутикула , що знаходится за адресою Живець .

Автостанції Володимир-Волинський

В місті Володимир-Волинський знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Володимир-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Данила Галицького; будинок 14 .

Зведена інформація по напрямку Живець – Володимир-Волинський
Середня ціна квитка982 грн
Найдорожчий квиток1075 грн
Найдешевший квиток889 грн
Найшвидший рейс11 ч 35 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку1
Місто Живець пов’язане з автостанціями145