Квитки на автобус Щецинек – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Щецинек – Рівне


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Щецинек – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Щецинек, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Щецинек.

Автобусні рейси Щецинек – Рівне

Автобуси Щецинек – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Щецинек в місто Рівне автобусом можна за 21 ч 0 мин. Відстань між містами становить 885 км.

Вартість квитків на автобус Щецинек – Рівне

В середньому ціна квитка становить 1277 грн. Найдешевший квиток коштує 1277 грн, а найдорожчий 1277 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Щецинек – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Щецинек – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Щецинек і Рівне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Щецинек

В місті Щецинек знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Щецінек , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 5 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Щецинек – Рівне
Середня ціна квитка1277 грн
Найдорожчий квиток1277 грн
Найдешевший квиток1277 грн
Найшвидший рейс21 ч 0 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку1
Місто Щецинек пов’язане з автостанціями379