Квитки на автобус Стрий – Гдиня

Список рейсів на завтра по напрямку Стрий – Гдиня


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Стрий – Гдиня ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Стрий, розклад автобусів з м. Гдиня.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гдиня — Стрий.

Автобусні рейси Стрий – Гдиня

Автобуси Стрий – Гдиня відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 28 рейсів. Дістатися з міста Стрий в місто Гдиня автобусом можна за 16 ч 40 мин. Відстань між містами становить 827 км.

Вартість квитків на автобус Стрий – Гдиня

В середньому ціна квитка становить 1156 грн. Найдешевший квиток коштує 1100 грн, а найдорожчий 1260 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Стрий – Гдиня

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 13 квитків Стрий – Гдиня.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Стрий і Гдиня займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Автостанції Гдиня

В місті Гдиня знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гдиня , що знаходится за адресою площа Конституції .

Зведена інформація по напрямку Стрий – Гдиня
Середня ціна квитка1156 грн
Найдорожчий квиток1260 грн
Найдешевший квиток1100 грн
Найшвидший рейс16 ч 40 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку3
Місто Стрий пов’язане з автостанціями640